Türkiye - Arkas Lojistik

İzmir (Merkez Ofis)

 

Çınarlı Mah. Ankara Asfaltı Cad. No: 15
Arkas Mistral Binası Konak, 35170 İzmir

Tel No: 0 232 477 77 00

Faks: 0 232 411 00 00

lojistik.izmir@arkaslojistik.com.tr

İstanbul - Orhanlı

Orta Mahalle Burgaz Cad.
No:3 ARKAS BİNASI Orhanlı, Tuzla 34956 İstanbul
 

Tel No: 0216 560 00 60

Faks: 0216 560 00 66

lojistik.istanbul@arkaslojistik.com.tr

İstanbul - Esentepe

Kasap Sokak Arkas Binası No:2 Esentepe 34394 İstanbul

 

Tel No: 0 212 318 00 55

Faks: 0 212 272 69 10
0 212 211 66 33

lojistik.istanbul@arkaslojistik.com.tr

Bursa

Esentepe  Mah.
Sanayi Cad. HABİTA 2216
No: 173 Kat:3
16200 Nilüfer/ Bursa

Tel No: 0 224 270 77 00

Faks: 0 224 270 77 78

lojistik.bursa@arkaslojistik.com.tr

Mersin

Yeni Mah. 119. Cad. 5309 Sok.
Mahmut Torun Ticaret Merkezi
No:8, K:10, 33050 Mersin

Tel No: 0 324 241 13 13

Faks: 0 324 241 14 15

lojistik.mersin@arkaslojistik.com.tr

İskenderun

Güzelçay Mahallesi
Şehit Teğmen
Cahit Tütüncü Caddesi No:88
Akçay /İskenderun 31200 Hatay

Tel No: 0 326 614 85 27

Faks: 0 326 612 05 32

iskenderun@arkaslojistik.com.tr

Ankara

Mustafa Kemal Mahallesi
dumlupınar caddesi no:266
tepe prime iş merkezi c blok no:44
Çankaya-Ankara

Tel No: 0 312 466 27 01

Faks: 0 312 466 26 52

lojistik.ankara@arkaslojistik.com.tr

Kayseri

Tacettin Veli Mah. Delikli Taş Cad.
Kınaş Sırıus İş Merkezi No: 12
K: 8 D: 15-16 Melikgazi, Kayseri

Tel No: 0 352 245 22 72

Faks: 0 352 245 22 70

lojistik.kayseri@arkaslojistik.com.tr

Eskişehir

Hoşnudiye Mah.
İsmet İnönü 1. Cad. No: 13
Yalcın Kılıcoğlu plaza kat.3 Daire: 24
Tepebaşı, Eskişehir

Tel No: 0 222 233 77 00

Faks: 0 222 233 79 79

lojistik.eskisehir@arkaslojistik.com.tr

Trabzon

Değirmendere Mahallesi/Devlet Karayolu Caddesi No:1/42
Dedehan İş Merkezi Kat:2/20
Ortahisar, Trabzon

Tel No: 0 462 326 30 95

Faks: 0 462 326 08 47

lojistik.trabzon@arkaslojistik.com.tr

Samsun

Kılıçdede Mh.
Ülkem sok no 8 / B Daire 21
Niş İş Merkezi
İlkadım, Samsun

Tel No: 0 362 431 46 92

Faks: 0 362 431 46 93

lojistik.samsun@arkaslojistik.com.tr

Gaziantep

İncilipınar Mah.
Gazimuhtarpaşa Bulvarı
Kepkepzade Park İş Merkezi
B Blok K: 6 D: 23
27090 Şehitkamil, Gaziantep

Tel No: 0 342 220 21 84

Faks: 0 342 220 21 88

lojistik.gaziantep@arkaslojistik.com.tr

Bandırma

İsmet İnönü Cd. No:4 Kat:2  
10200 Bandırma / Balıkesir
Tel  No: 0 266 713 14 99
 

Tel No: 0 266 715 52 04

lojistik.bandirma@arkaslojistik.com.tr

Ereğli

Kışla Mah. Millet Sokak No:39 Karadeniz- Ereğli

Konya

Horozluhan Mah. Cihan Sokak
No:16/A Selcuklu-Konya
  lojistik.konya@arkaslojistik.com.tr